TMS320C6412GDK500
Numărul produsului DigiKey
2156-TMS320C6412GDK500-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TMS320C6412GDK500
Descriere
DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 32-BIT
Referință client
Descriere detaliată
Punct fix Procesor de semnal digital (DSP) 500MHz 548-FC/CSP (23x23)
Categorie
Memorie nevolatilă
Extern
RAM integrat
288kB
Serie
Tensiune - Intrare/ieșire
3,30V
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Miez
1,40V
Temperatură de funcționare
0°C – 90°C (TC)
Tip
Punct fix
Interfață
Interfață gazdă, McBSP, PCI
Pachet/cutie
548-BFBGA, FCCSPBGA
Rată ceas
500MHz