TMS320C6410ZTSA400
Numărul produsului DigiKey
296-42802-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TMS320C6410ZTSA400
Descriere
IC FIXED-POINT DSP 288-FCBGA
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Punct fix Procesor de semnal digital (DSP) 400MHz 288-FCBGA (23x23)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TMS320C6410ZTSA400 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
RAM integrat
160kB
Tensiune - Intrare/ieșire
3,30V
Serie
Tensiune - Miez
1,20V
Ambalaj
Tavă
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C (TC)
Tip
Punct fix
Pachet/cutie
288-BBGA, FCBGA
Interfață
Interfață gazdă, I2C, McASP, McBSP
Pachet dispozitiv furnizor
288-FCBGA (23x23)
Rată ceas
400MHz