TMS320C6410ZTSA400 | |
|---|---|
Numărul produsului DigiKey | 296-42802-ND |
Producător | |
Numărul produsului producătorului | TMS320C6410ZTSA400 |
Descriere | IC FIXED-POINT DSP 288-FCBGA |
Termen de livrare standard al producătorului | 18 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Punct fix Procesor de semnal digital (DSP) 400MHz 288-FCBGA (23x23) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | TMS320C6410ZTSA400 Modele |
Categorie | RAM integrat 160kB |
Producător Texas Instruments | Tensiune - Intrare/ieșire 3,30V |
Serie | Tensiune - Miez 1,20V |
Ambalaj Tavă | Temperatură de funcționare -40°C – 105°C (TC) |
Stare piesă Activ | Tip montare Montare pe suprafață |
Tip Punct fix | Pachet/cutie 288-BBGA, FCBGA |
Interfață Interfață gazdă, I2C, McASP, McBSP | Pachet dispozitiv furnizor 288-FCBGA (23x23) |
Rată ceas 400MHz | Număr produs de bază |