TMCS1100A2QDR
Numărul produsului DigiKey
296-TMCS1100A2QDRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-TMCS1100A2QDRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-TMCS1100A2QDRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TMCS1100A2QDR
Descriere
PRECISION ISOLATED CURRENT SENSO
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Senzor de curent – 1 Canal Efect Hall Bidirecțional 8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TMCS1100A2QDR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Frecvență
80kHz
Prod.
Liniaritate
±0,05%
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Acuratețe
±0,4%
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare
3V – 5,5V
Pentru măsurare
c.a./c.c.
Curent - Alimentare (Max)
6mA
Tip senzor
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Curent - Detectare
Polarizare
Bidirecțional
Număr de canale
1
Tip montare
Ieșire
Rațiometric, Tensiune
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Sensibilitate
100mV/A