TM4C1297NCZADI3
Numărul produsului DigiKey
296-37950-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TM4C1297NCZADI3
Descriere
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 212NFBGA
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
ARM® Cortex®-M4F Tiva™ C CI microcontroler 32bit 120MHz 1MB (1M x 8) FLASH 212-NFBGA (10x10)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TM4C1297NCZADI3 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Dimensiune memorie program
Prod.
Tip memorie program
FLASH
Serie
Dimensiune EEPROM
6K x 8
Ambalaj
Tavă
Dimensiune RAM
256K x 8
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,97V – 3,63V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 24x12b
Procesor
ARM® Cortex®-M4F
Tip oscilator
Intern
Dimensiune nucleu
32bit
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
120MHz