TLV709A33DBVR nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Diodes Incorporated
În stoc: 0
Fișă de date
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 150mA SOT-23-5
TLV709A33DBVR
Numărul produsului DigiKey
296-TLV709A33DBVRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-TLV709A33DBVRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-TLV709A33DBVRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TLV709A33DBVR
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
TLV709A33DBVR Modele
Categorie
Cădere de tensiune (Max)
1,6V la 150mA
Prod.
Curent - Ieșire
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
10 µA
Stare piesă
Activ
PSRR
60dB (100kHz)
Configurație ieșire
Funcții de control
Tip ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Contracurent
Număr de regulatoare
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Tensiune - Intrare (Max)
30V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V