TLV61220DBVR
Numărul produsului DigiKey
296-30547-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-30547-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-30547-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TLV61220DBVR
Descriere
IC REG BOOST ADJ 220MA SOT23-6
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Amplificare CI regulator comutare Pozitiv Reglabil 1,8V 1 Ieșire 220mA (comutator) SOT-23-6
Modele EDA/CAD
TLV61220DBVR Modele
Categorie
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
Prod.
Tensiune - Ieșire (Max)
5,5V
Digi-Reel®
Curent - Ieșire
Stare piesă
Activ
Frecvență - Comutare
Funcție
accelerare
Redresor sincron
Da
Configurație ieșire
Pozitiv
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Topologie
Pachet/cutie
Număr de ieșiri
1
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-6
Tensiune - Intrare (Min)
0,7V
Număr produs de bază
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V