TLV4170IPWR
Numărul produsului DigiKey
296-45237-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-45237-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-45237-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TLV4170IPWR
Descriere
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Standard (uz general) Amplificator 4 Circuit Șină la șină 14-TSSOP
Modele EDA/CAD
TLV4170IPWR Modele
Categorie
Tensiune - Decalaj intrare
500 µV
Prod.
Curent - Alimentare
125µA (x4 canale)
Digi-Reel®
Curent - Ieșire/Canal
17 mA
Stare piesă
Activ
Tensiune - Interval (min.)
2.7 V
Tip amplificator
Tensiune - Interval (max.)
36 V
Număr de circuite
4
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Tip ieșire
Șină la șină
Tip montare
Montare pe suprafață
Viteză de salt
0,4V/µs
Pachet/cutie
14-TSSOP (0,173", 4,40mm lățime)
Produs cu amplificare lățime de bandă
1.2 MHz