TLV2170IDR
Numărul produsului DigiKey
296-45236-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-45236-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-45236-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TLV2170IDR
Descriere
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Standard (uz general) Amplificator 2 Circuit Șină la șină 8-SOIC
Modele EDA/CAD
TLV2170IDR Modele
Categorie
Tensiune - Decalaj intrare
500 µV
Prod.
Curent - Alimentare
125µA (x2 canale)
Digi-Reel®
Curent - Ieșire/Canal
17 mA
Stare piesă
Activ
Tensiune - Interval (min.)
2.7 V
Tip amplificator
Tensiune - Interval (max.)
36 V
Număr de circuite
2
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Tip ieșire
Șină la șină
Tip montare
Montare pe suprafață
Viteză de salt
0,4V/µs
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Produs cu amplificare lățime de bandă
1.2 MHz