TLV170IDBVT | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | TLV170IDBVT |
Descriere | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5 |
Termen de livrare standard al producătorului | 6 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Standard (uz general) Amplificator 1 Circuit Șină la șină SOT-23-5 |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | TLV170IDBVT Modele |
Categorie | Tensiune - Decalaj intrare 500 µV |
Prod. | Curent - Alimentare 125µA |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Curent - Ieșire/Canal 17 mA |
Stare piesă Activ | Tensiune - Interval (min.) 2.7 V |
Tip amplificator | Tensiune - Interval (max.) 36 V |
Număr de circuite 1 | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C |
Tip ieșire Șină la șină | Tip montare Montare pe suprafață |
Viteză de salt 0,4V/µs | Pachet/cutie SC-74A, SOT-753 |
Produs cu amplificare lățime de bandă 1.2 MHz | Pachet dispozitiv furnizor SOT-23-5 |