TLV170IDBVR
Numărul produsului DigiKey
296-47356-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-47356-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-47356-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TLV170IDBVR
Descriere
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Standard (uz general) Amplificator 1 Circuit Șină la șină SOT-23-5
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TLV170IDBVR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Decalaj intrare
500 µV
Prod.
Curent - Alimentare
125µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Ieșire/Canal
17 mA
Stare piesă
Activ
Tensiune - Interval (min.)
2.7 V
Tip amplificator
Tensiune - Interval (max.)
36 V
Număr de circuite
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip ieșire
Șină la șină
Tip montare
Montare pe suprafață
Viteză de salt
0,4V/µs
Pachet/cutie
SC-74A, SOT-753
Produs cu amplificare lățime de bandă
1.2 MHz