TL750M05CKTTR
Numărul produsului DigiKey
296-20776-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-20776-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-20776-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TL750M05CKTTR
Descriere
IC REG LINEAR 5V 750MA TO263
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 750mA TO-263 (DDPAK-3)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TL750M05CKTTR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
PSRR
55dB (120Hz)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Funcții de control
Stare piesă
Activ
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Supratensiune, Polaritate inversă
Configurație ieșire
Temperatură de funcționare
0°C – 125°C
Tip ieșire
Calificare
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
26V
Pachet/cutie
TO-263-4, D2PAK (3 conductoare + lamelă), TO-263AA
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
5V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-263 (DDPAK-3)
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
0,6V la 750mA