TL4050B25QDBZRQ1
Numărul produsului DigiKey
296-TL4050B25QDBZRQ1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-TL4050B25QDBZRQ1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-TL4050B25QDBZRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TL4050B25QDBZRQ1
Descriere
IC VREF SHUNT 0.2% SOT23-3
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Element de șuntare CI referință tensiune ±0,2% SOT-23-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TL4050B25QDBZRQ1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Zgomot - Între 10Hz și 10kHz
41µVrms
Producător
Texas Instruments
Tensiune - Intrare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare
Stare piesă
Activ
Curent - Catod
65 µA
Tip referință
Element de șuntare
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Tip ieșire
Fixat
Grad
Automobile
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
2,5V
Calificare
AEC-Q100
Curent - Ieșire
15 mA
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±0,2%
Pachet/cutie
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Coeficient de temperatură
50ppm/°C
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-3
Zgomot - Între 0,1Hz și 10Hz