THS4001ID
Numărul produsului DigiKey
296-1764-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
THS4001ID
Modele EDA/CAD
THS4001ID Modele
Tensiune - Decalaj intrare
2 mV
Prod.
Curent - Alimentare
7,8mA
Ambalaj
Tub
Curent - Ieșire/Canal
100 mA
Tensiune - Interval (min.)
5 V
Tip amplificator
Tensiune - Interval (max.)
32 V
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Viteză de salt
400V/µs
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Produs cu amplificare lățime de bandă
270 MHz
Lățime de bandă -3 dB
270 MHz