THS4001CDR
Numărul produsului DigiKey
THS4001CDR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
THS4001CDR
Modele EDA/CAD
THS4001CDR Modele
Tensiune - Decalaj intrare
2 mV
Prod.
Curent - Alimentare
7,8mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Curent - Ieșire/Canal
100 mA
Tensiune - Interval (min.)
5 V
Tip amplificator
Tensiune - Interval (max.)
32 V
Temperatură de funcționare
0°C – 70°C
Viteză de salt
400V/µs
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Produs cu amplificare lățime de bandă
270 MHz
Lățime de bandă -3 dB
270 MHz