THS4001CD
Numărul produsului DigiKey
296-1763-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
THS4001CD
Descriere
IC VOLTAGE FEEDBACK 1 CIRC 8SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Feedback tensiune Amplificator 1 Circuit – 8-SOIC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
THS4001CD Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Decalaj intrare
2 mV
Prod.
Curent - Alimentare
7,8mA
Ambalaj
Tub
Curent - Ieșire/Canal
100 mA
Stare piesă
Activ
Tensiune - Interval (min.)
5 V
Tip amplificator
Tensiune - Interval (max.)
32 V
Număr de circuite
1
Temperatură de funcționare
0°C – 70°C
Tip ieșire
Tip montare
Montare pe suprafață
Viteză de salt
400V/µs
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Produs cu amplificare lățime de bandă
270 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
8-SOIC
Lățime de bandă -3 dB
270 MHz