SN74LVC2G32DCUR
Numărul produsului DigiKey
296-13268-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-13268-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-13268-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SN74LVC2G32DCUR
Descriere
IC GATE OR 2CH 2-INP 8VSSOP
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Poartă OR IC 2 Canal – 8-VSSOP
Modele EDA/CAD
SN74LVC2G32DCUR Modele
Curent - Ridicat, scăzut la ieșire
32mA, 32mA
Serie
Nivel logică - Scăzut
0,7V – 0,8V
Nivel logică - Ridicat
1,7V – 2V
Întârziere propagare max. la V, Max CL
3,2ns la 5V, 50pF
Tip logică
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Pachet dispozitiv furnizor
8-VSSOP
Caracteristici
Pachet/cutie
8-VFSOP (0,091", 2,30mm lățime)
Tensiune - Alimentare
1,65V – 5,5V