SN74LVC240APWR
Numărul produsului DigiKey
296-8498-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-8498-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-8498-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SN74LVC240APWR
Descriere
IC BUFF 1.65V/3.6V 20-TSSOP
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Tampon, Inversare 2 Element 4 Bit per element Stare-3 Ieșire 20-TSSOP
Modele EDA/CAD
SN74LVC240APWR Modele
Categorie
Tip ieșire
Stare-3
Producător
Texas Instruments
Curent - Ridicat, scăzut la ieșire
24mA, 24mA
Serie
Tensiune - Alimentare
1,65V – 3,6V
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Tip logică
Tampon, Inversare
Pachet/cutie
20-TSSOP (0,173", 4,40mm lățime)