SN74LVC1G32DRLR
Numărul produsului DigiKey
296-18016-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-18016-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-18016-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SN74LVC1G32DRLR
Descriere
IC GATE OR 1CH 2-INP SOT5
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Poartă OR IC 1 Canal – SOT-5
Modele EDA/CAD
SN74LVC1G32DRLR Modele
Curent - Ridicat, scăzut la ieșire
32mA, 32mA
Serie
Nivel logică - Scăzut
0,7V – 0,8V
Nivel logică - Ridicat
1,7V – 2V
Întârziere propagare max. la V, Max CL
4ns la 5V, 50pF
Tip logică
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Număr de circuite
1
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-5
Caracteristici
Pachet/cutie
SOT-553
Tensiune - Alimentare
1,65V – 5,5V