SN74LVC1G3208DBVR
Numărul produsului DigiKey
296-18771-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-18771-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-18771-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SN74LVC1G3208DBVR
Descriere
IC AND/OR GATE 1-CIR SOT23-6
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Poartă AND/OR Configurabil 1 Circuit Intrare 3 (2, 1) Intrare SOT-23-6
Modele EDA/CAD
SN74LVC1G3208DBVR Modele
Categorie
Tip ieșire
Un singur capăt
Curent - Ridicat, scăzut la ieșire
32mA, 32mA
Serie
Tensiune - Alimentare
1,65V – 5,5V
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C