SN74LVC1G175DBVT
Numărul produsului DigiKey
296-32298-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-32298-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-32298-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SN74LVC1G175DBVT
Descriere
IC FF D-TYPE SGL 1-BIT SOT-23-6
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Flip Flop 1 Element Tip D 1 Bit Margine pozitivă SOT-23-6
Modele EDA/CAD
SN74LVC1G175DBVT Modele
Categorie
Întârziere propagare max. la V, Max CL
5ns la 5V, 50pF
Producător
Texas Instruments
Tip declanșator
Margine pozitivă
Serie
Curent - Ridicat, scăzut la ieșire
32mA, 32mA
Tensiune - Alimentare
1,65V – 5,5V
Stare piesă
Activ
Curent - În repaus (Iq)
10 µA
Funcție
Resetare
Capacitanță intrare
3 pF
Tip
Tip D
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Tip ieșire
Neinversat
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de elemente
1
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-6
Număr de biți per element
1
Pachet/cutie
SOT-23-6
Frecvență ceas
175 MHz