SN74LV8T165QPWRQ1
Numărul produsului DigiKey
296-SN74LV8T165QPWRQ1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-SN74LV8T165QPWRQ1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-SN74LV8T165QPWRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SN74LV8T165QPWRQ1
Descriere
IC SR COMP PSH-PULL 8BIT 16TSSOP
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Deplasare Registru comutare 1 Element 8 Bit 16-TSSOP
Categorie
Funcție
Paralel sau serial la serial
Tensiune - Alimentare
1,65V – 5,5V
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C (TA)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Stare piesă
Activ
Calificare
AEC-Q100
Tip logică
Registru comutare
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip ieșire
Complementar, Apăsare-tragere
Pachet/cutie
16-TSSOP (0,173", 4,40mm lățime)