SN74ACT240QPWRQ1
Numărul produsului DigiKey
296-SN74ACT240QPWRQ1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-SN74ACT240QPWRQ1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-SN74ACT240QPWRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SN74ACT240QPWRQ1
Descriere
AUTOMOTIVE EIGHT-CHANNEL 4.5V-TO
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Invertor IC 8 Canal Stare-3 20-TSSOP
Categorie
Curent - Ridicat, scăzut la ieșire
24mA, 24mA
Prod.
Nivel logică - Scăzut
0,8V
Serie
Nivel logică - Ridicat
2V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Întârziere propagare max. la V, Max CL
9,6ns la 5V, 50pF
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip logică
Grad
Automobile
Număr de circuite
8
Calificare
AEC-Q100
Număr de intrări
8
Tip montare
Montare pe suprafață
Caracteristici
Stare-3
Pachet dispozitiv furnizor
20-TSSOP
Tensiune - Alimentare
4,5V – 5,5V
Pachet/cutie
20-TSSOP (0,173", 4,40mm lățime)