SN74ACT14DR
Numărul produsului DigiKey
296-1068-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-1068-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-1068-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SN74ACT14DR
Descriere
IC INVERT SCHMITT 6CH 1IN 14SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Invertor IC 6 Canal Schmitt Trigger 14-SOIC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SN74ACT14DR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - În repaus (Max)
2 µA
Prod.
Curent - Ridicat, scăzut la ieșire
24mA, 24mA
Serie
Nivel logică - Scăzut
0,5V – 1,4V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Nivel logică - Ridicat
1,2V – 2,1V
Stare piesă
Activ
Întârziere propagare max. la V, Max CL
11,5ns la 5V, 50pF
Tip logică
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Număr de circuite
6
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de intrări
1
Pachet dispozitiv furnizor
14-SOIC
Caracteristici
Schmitt Trigger
Pachet/cutie
14-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Tensiune - Alimentare
4,5V – 5,5V