SN65HVD70DR
Numărul produsului DigiKey
296-40517-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-40517-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-40517-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SN65HVD70DR
Descriere
IC TRANSCEIVER FULL 1/1 14SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1/1 Emițător-receptor Plin RS422, RS485 14-SOIC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SN65HVD70DR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Histereză receptor
70 mV
Producător
Texas Instruments
Rată date
400kbps
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune - Alimentare
3V – 3,6V
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Emițător-receptor
Tip montare
Montare pe suprafață
Protocol
RS422, RS485
Pachet/cutie
14-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)