REF4132B30DBVR
Numărul produsului DigiKey
296-REF4132B30DBVRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-REF4132B30DBVRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-REF4132B30DBVRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
REF4132B30DBVR
Descriere
IC VREF SERIES 0.05% SOT23-5
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Serie CI referință tensiune ±0,05% SOT-23-5
Categorie
Zgomot - Între 0,1Hz și 10Hz
15µVp-p
Producător
Texas Instruments
Zgomot - Între 10Hz și 10kHz
24µVrms
Tensiune - Intrare
3,05V – 5,5V
Curent - Alimentare
100µA
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3V
Pachet/cutie
SC-74A, SOT-753
Curent - Ieșire
10 mA
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-5
Toleranță
±0,05%
Număr produs de bază
Coeficient de temperatură
30ppm/°C