OPA4340UA/2K5
Numărul produsului DigiKey
296-26286-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-26286-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-26286-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
OPA4340UA/2K5
Descriere
IC CMOS 4 CIRCUIT 14SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CMOS Amplificator 4 Circuit Șină la șină 14-SOIC
Modele EDA/CAD
OPA4340UA/2K5 Modele
Tensiune - Decalaj intrare
150 µV
Prod.
Curent - Alimentare
750µA (x4 canale)
Serie
Curent - Ieșire/Canal
50 mA
Tensiune - Interval (min.)
2.5 V
Tensiune - Interval (max.)
5.5 V
Tip amplificator
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Număr de circuite
4
Pachet/cutie
14-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Viteză de salt
6V/µs
Pachet dispozitiv furnizor
14-SOIC
Produs cu amplificare lățime de bandă
5.5 MHz