OPA4180IPWR
Numărul produsului DigiKey
296-40469-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-40469-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-40469-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
OPA4180IPWR
Descriere
IC OPAMP ZER-DRIFT 4CIRC 14TSSOP
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Deviație zero Amplificator 4 Circuit Șină la șină 14-TSSOP
Modele EDA/CAD
OPA4180IPWR Modele
Tensiune - Decalaj intrare
15 µV
Prod.
Curent - Alimentare
450µA (x4 canale)
Serie
Curent - Ieșire/Canal
18 mA
Tensiune - Interval (min.)
4.5 V
Tensiune - Interval (max.)
36 V
Tip amplificator
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Număr de circuite
4
Pachet/cutie
14-TSSOP (0,173", 4,40mm lățime)
Viteză de salt
0,8V/µs
Pachet dispozitiv furnizor
14-TSSOP
Produs cu amplificare lățime de bandă
2 MHz