OPA170AIDR
Numărul produsului DigiKey
296-46320-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-46320-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-46320-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
OPA170AIDR
Descriere
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Standard (uz general) Amplificator 1 Circuit Șină la șină 8-SOIC
Modele EDA/CAD
OPA170AIDR Modele
Curent - Ieșire/Canal
17 mA
Tensiune - Interval (min.)
2.7 V
Tip amplificator
Tensiune - Interval (max.)
36 V
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Viteză de salt
0,4V/µs
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Produs cu amplificare lățime de bandă
1.2 MHz