MUX36S16IDWR
Numărul produsului DigiKey
296-47543-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-47543-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-47543-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MUX36S16IDWR
Descriere
IC MUX 16:1 170OHM 28SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 Comutator CI circuit 16:1 170Ohm 28-SOIC
Modele EDA/CAD
MUX36S16IDWR Modele
Injecție încărcare
0,67pC
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță canal (CS(închis), CD(închis))
3pF, 12,2pF
Circuit multiplexor/Demultiplexor
16:1
Diafonie
-99db la 1MHz
Număr de circuite
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Rezistență stare deschisă (Max)
170Ohm
Adaptare canal-canal (ΔRon)
6Ohm
Pachet/cutie
28-SOIC (0,295", 7,50mm lățime)
Tensiune - Alimentare, unică (V+)
10V – 36V
Pachet dispozitiv furnizor
28-SOIC
Tensiune - Alimentare, dublă (V±)
±5V – 18V