MUX36D08IPWR
Numărul produsului DigiKey
296-45345-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-45345-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-45345-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MUX36D08IPWR
Descriere
IC MUX DUAL 8:1 170OHM 28TSSOP
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Comutator CI circuit 8:1 170Ohm 28-TSSOP
Modele EDA/CAD
MUX36D08IPWR Modele
Categorie
Timp comutare (Ton, Toff) (Max)
136ns, 78ns
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Injecție încărcare
0,31pC
3pF, 7,5pF
Circuit comutator
Circuit multiplexor/Demultiplexor
8:1
Diafonie
-100dB la 1MHz
Număr de circuite
2
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Rezistență stare deschisă (Max)
170Ohm
Adaptare canal-canal (ΔRon)
6Ohm
Pachet/cutie
28-TSSOP (0,173", 4,40mm lățime)
Tensiune - Alimentare, unică (V+)
10V – 36V
Pachet dispozitiv furnizor
28-TSSOP
Tensiune - Alimentare, dublă (V±)
±5V – 18V