MUX36D08IPWR | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | MUX36D08IPWR |
Descriere | IC MUX DUAL 8:1 170OHM 28TSSOP |
Termen de livrare standard al producătorului | 6 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 2 Comutator CI circuit 8:1 170Ohm 28-TSSOP |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | MUX36D08IPWR Modele |
Categorie | Timp comutare (Ton, Toff) (Max) 136ns, 78ns |
Producător Texas Instruments | Lățime de bandă -3 dB – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Injecție încărcare 0,31pC |
Stare piesă Activ | Capacitanță canal (CS(închis), CD(închis)) 3pF, 7,5pF |
Circuit comutator – | Curent - Scurgere (IS(oprit)) (Max) 40pA |
Circuit multiplexor/Demultiplexor 8:1 | Diafonie -100dB la 1MHz |
Număr de circuite 2 | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C (TA) |
Rezistență stare deschisă (Max) 170Ohm | Tip montare Montare pe suprafață |
Adaptare canal-canal (ΔRon) 6Ohm | Pachet/cutie 28-TSSOP (0,173", 4,40mm lățime) |
Tensiune - Alimentare, unică (V+) 10V – 36V | Pachet dispozitiv furnizor 28-TSSOP |
Tensiune - Alimentare, dublă (V±) ±5V – 18V | Număr produs de bază |