MUX36D08IDWR
Numărul produsului DigiKey
296-47542-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-47542-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-47542-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MUX36D08IDWR
Descriere
IC MUX DUAL 8:1 170OHM 28SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Comutator CI circuit 8:1 170Ohm 28-SOIC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MUX36D08IDWR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Timp comutare (Ton, Toff) (Max)
136ns, 78ns
Producător
Texas Instruments
Lățime de bandă -3 dB
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Injecție încărcare
0,31pC
Stare piesă
Activ
Capacitanță canal (CS(închis), CD(închis))
3pF, 7,5pF
Circuit comutator
Curent - Scurgere (IS(oprit)) (Max)
40pA
Circuit multiplexor/Demultiplexor
8:1
Diafonie
-100dB la 1MHz
Număr de circuite
2
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Rezistență stare deschisă (Max)
170Ohm
Tip montare
Montare pe suprafață
Adaptare canal-canal (ΔRon)
6Ohm
Pachet/cutie
28-SOIC (0,295", 7,50mm lățime)
Tensiune - Alimentare, unică (V+)
10V – 36V
Pachet dispozitiv furnizor
28-SOIC
Tensiune - Alimentare, dublă (V±)
±5V – 18V