MSP430G2452IRSA16R
Numărul produsului DigiKey
296-28129-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-28129-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-28129-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MSP430G2452IRSA16R
Descriere
IC MCU 16BIT 8KB FLASH 16QFN
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
MSP430 CPU16 MSP430G2xx CI microcontroler 16bit 16MHz 8KB (8K x 8) FLASH 16-QFN (4x4)
Modele EDA/CAD
MSP430G2452IRSA16R Modele
Tip memorie program
FLASH
Dimensiune RAM
256 x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 8x10b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
16MHz