MSP430FR2522IPW16R
Numărul produsului DigiKey
296-MSP430FR2522IPW16RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-MSP430FR2522IPW16RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-MSP430FR2522IPW16RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MSP430FR2522IPW16R
Descriere
IC MCU 16BIT 7.5KB FRAM 16TSSOP
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
MSP430 CPU16 MSP430™ FRAM CI microcontroler 16bit 16MHz 7,5KB (7,5K x 8) FRAM 16-TSSOP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MSP430FR2522IPW16R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Dimensiune memorie program
Prod.
Tip memorie program
FRAM
Serie
Dimensiune EEPROM
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Dimensiune RAM
2K x 8
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 5x10b
Procesor
MSP430 CPU16
Tip oscilator
Intern
Dimensiune nucleu
16bit
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
16MHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Conectivitate
I2C, IrDA, SCI, SPI, UART/USART
Pachet dispozitiv furnizor
16-TSSOP
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, PWM, WDT
Pachet/cutie
16-TSSOP (0,173", 4,40mm lățime)