LPV321M5/NOPB
Numărul produsului DigiKey
LPV321M5/NOPBTR-ND - Bandă și mosor (TR)
LPV321M5/NOPBCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
LPV321M5/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LPV321M5/NOPB
Descriere
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Standard (uz general) Amplificator 1 Circuit Șină la șină SOT-23-5
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LPV321M5/NOPB Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Decalaj intrare
1.5 mV
Prod.
Curent - Alimentare
9µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune - Interval (min.)
2.7 V
Stare piesă
Activ
Tensiune - Interval (max.)
5 V
Tip amplificator
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Număr de circuite
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip ieșire
Șină la șină
Pachet/cutie
SC-74A, SOT-753
Viteză de salt
0,1V/µs
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-5
Produs cu amplificare lățime de bandă
152 kHz