LPV321M5/NOPB | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | LPV321M5/NOPB |
Descriere | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5 |
Termen de livrare standard al producătorului | 6 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Standard (uz general) Amplificator 1 Circuit Șină la șină SOT-23-5 |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | LPV321M5/NOPB Modele |
Categorie | Tensiune - Decalaj intrare 1.5 mV |
Prod. | Curent - Alimentare 9µA |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Tensiune - Interval (min.) 2.7 V |
Stare piesă Activ | Tensiune - Interval (max.) 5 V |
Tip amplificator | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C |
Număr de circuite 1 | Tip montare Montare pe suprafață |
Tip ieșire Șină la șină | Pachet/cutie SC-74A, SOT-753 |
Viteză de salt 0,1V/µs | Pachet dispozitiv furnizor SOT-23-5 |
Produs cu amplificare lățime de bandă 152 kHz | Număr produs de bază |