LP5912DRV33EVM
Numărul produsului DigiKey
296-44585-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LP5912DRV33EVM
Descriere
EVAL BOARD FOR LP5912
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
LP5912 Unic – 1 Canale per IC Pozitiv fix Placă de evaluare regulator tensiune liniar
Categorie
Tensiune - Intrare
1,6V – 6,5V
Producător
Texas Instruments
Tip regulator
Pozitiv fix
Ambalaj
Vrac
Conținut
Placă (plăci)
Stare piesă
Activ
IC/piesă utilizată
LP5912
Canale per IC
Unic – 1
Notă
Tensiune - Ieșire
3,3V
Număr produs de bază
Curent - Ieșire
500mA