LP5907MFX-3.2/NOPB
Numărul produsului DigiKey
296-40359-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-40359-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-40359-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LP5907MFX-3.2/NOPB
Descriere
IC REG LINEAR 3.2V 250MA SOT23-5
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 250mA SOT-23-5
Modele EDA/CAD
LP5907MFX-3.2/NOPB Modele
Curent - În repaus (Iq)
25 µA
Curent - Alimentare (Max)
425 µA
PSRR
90dB – 60dB (100Hz – 100kHz)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,2V
Pachet/cutie
SC-74A, SOT-753
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-5
Cădere de tensiune (Max)
0,25V la 250mA