LP3852ES-3.3/NOPB
Numărul produsului DigiKey
LP3852ES-3.3/NOPB-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LP3852ES-3.3/NOPB
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 1.5A TO263
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 1,5A TO-263 (DDPAK-5)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LP3852ES-3.3/NOPB Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
3 mA
Ambalaj
Tub
Curent - Alimentare (Max)
10 mA
Stare piesă
Activ
PSRR
73dB – 57dB (120Hz)
Configurație ieșire
Funcții de control
Activare
Tip ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Circuit scurt
Număr de regulatoare
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
7V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet/cutie
TO-263-6, D2PAK (5 conductoare + lamelă), TO-263BA
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
TO-263 (DDPAK-5)
Cădere de tensiune (Max)
0,38V la 1,5A