LMZM33604RLXR
Numărul produsului DigiKey
296-52220-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-52220-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-52220-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LMZM33604RLXR
Descriere
DC DC CONVERTER 1-20V
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 1 – 20V – – – 4A 3,5V - 36V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LMZM33604RLXR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
4A
Prod.
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, OCP, OTP, OVP, UVLO
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Tip
Modul PoL neizolat
Eficiență
91%
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Min)
3,5V
Pachet/cutie
Modul 41-PowerBQFN
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Mărime/Dimensiune
0,63" L x 0,39" l x 0,16" Î (16,0mm x 10,0mm x 4,1mm)