LMZM33602RLRR
Numărul produsului DigiKey
296-48829-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-48829-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-48829-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LMZM33602RLRR
Descriere
DC DC CONVERTER 1-18V
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 1 – 18V – – – 2A 4V - 36V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LMZM33602RLRR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Ieșire 4
Prod.
Curent - Ieșire (Max)
2A
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
ITE (Comercial)
Stare piesă
Activ
Caracteristici
OCP, OTP, UVLO
Tip
Modul PoL neizolat
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Număr de ieșiri
1
Eficiență
94%
Tensiune - Intrare (Min)
4V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Pachet/cutie
Modul 18-PowerBQFN
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
0,35" L x 0,28" l x 0,16" Î (9,0mm x 7,0mm x 4,1mm)