LMZ14203HEVAL/NOPB
Numărul produsului DigiKey
LMZ14203HEVAL/NOPB-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LMZ14203HEVAL/NOPB
Descriere
EVAL BOARD FOR LMZ14203H
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
LMZ14203H SIMPLE SWITCHER® c.c./c.c., Reducere tensiune 1 ieșire neizolată Placă de evaluare ieșiri
Categorie
Curent - Ieșire
3A
Producător
Texas Instruments
Tensiune - Intrare
15V – 42V
Serie
Topologie regulator
Coborâre
Ambalaj
Vrac
Frecvență - Comutare
Stare piesă
Activ
Conținut
Placă (plăci)
Destinație principală
c.c./c.c., Reducere tensiune
IC/piesă utilizată
LMZ14203H
Ieșiri și tip
1 ieșire neizolată
Notă
Putere - Ieșire
Număr produs de bază
Tensiune - Ieșire
12V