LMZ14203DEMO/NOPB
Numărul produsului DigiKey
296-LMZ14203DEMO/NOPB-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LMZ14203DEMO/NOPB
Descriere
EVAL BOARD FOR LMZ14203
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
LMZ14203 SIMPLE SWITCHER® c.c./c.c., Reducere tensiune 1 ieșire neizolată Placă de evaluare ieșiri
Categorie
Curent - Ieșire
3A
Producător
Texas Instruments
Tensiune - Intrare
6V – 42V
Serie
Topologie regulator
Coborâre
Ambalaj
Cutie
Frecvență - Comutare
Stare piesă
Activ
Conținut
Placă (plăci)
Destinație principală
c.c./c.c., Reducere tensiune
IC/piesă utilizată
LMZ14203
Ieșiri și tip
1 ieșire neizolată
Notă
Putere - Ieșire
Număr produs de bază
Tensiune - Ieșire
3,3V