LMV321M7X/NOPB
Numărul produsului DigiKey
LMV321M7X/NOPBTR-ND - Bandă și mosor (TR)
LMV321M7X/NOPBCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
LMV321M7X/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LMV321M7X/NOPB
Descriere
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SC70-5
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Standard (uz general) Amplificator 1 Circuit Șină la șină SC-70-5
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LMV321M7X/NOPB Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Decalaj intrare
1.7 mV
Prod.
Curent - Alimentare
130µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune - Interval (min.)
2.7 V
Stare piesă
Activ
Tensiune - Interval (max.)
5.5 V
Tip amplificator
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Număr de circuite
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip ieșire
Șină la șină
Pachet/cutie
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Viteză de salt
1V/µs
Pachet dispozitiv furnizor
SC-70-5
Produs cu amplificare lățime de bandă
1 MHz