LMR36506R5RPER
Numărul produsului DigiKey
296-LMR36506R5RPERTR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-LMR36506R5RPERCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-LMR36506R5RPERDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LMR36506R5RPER
Descriere
IC REG BUCK 5V 600MA 9VQFN
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Fixat 5V 1 Ieșire 600mA 9-PowerVFQFN
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
Prod.
Tensiune - Ieșire (Max)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Ieșire
Stare piesă
Activ
Frecvență - Comutare
200kHz – 2,2MHz
Funcție
retragere
Redresor sincron
Da
Configurație ieșire
Pozitiv
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Topologie
Tip montare
Montare pe suprafață, Flanc umectabil
Tip ieșire
Pachet/cutie
Număr de ieșiri
1
Pachet dispozitiv furnizor
9-VQFN-HR (2x2)
Tensiune - Intrare (Min)
3V
Număr produs de bază
Tensiune - Intrare (Max)
65V