LMR36506MSCQRPERQ1
Numărul produsului DigiKey
296-LMR36506MSCQRPERQ1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-LMR36506MSCQRPERQ1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-LMR36506MSCQRPERQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LMR36506MSCQRPERQ1
Descriere
IC REG BUCK ADJ 600MA 9VQFN
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Reglabil 1V 1 Ieșire 600mA 9-PowerVFQFN
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LMR36506MSCQRPERQ1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Ieșire (Max)
65V
Prod.
Curent - Ieșire
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Frecvență - Comutare
2,2MHz
Stare piesă
Activ
Redresor sincron
Da
Funcție
retragere
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Configurație ieșire
Pozitiv
Grad
Automobile
Topologie
Calificare
AEC-Q100
Tip ieșire
Tip montare
Montare pe suprafață, Flanc umectabil
Număr de ieșiri
1
Pachet/cutie
Tensiune - Intrare (Min)
3V
Pachet dispozitiv furnizor
9-VQFN-HR (2x2)
Tensiune - Intrare (Max)
65V