LMR14206XMKX/NOPB
Numărul produsului DigiKey
296-41446-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-41446-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-41446-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LMR14206XMKX/NOPB
Descriere
IC REG BUCK ADJ 600MA SOT23
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Reglabil 0,765V 1 Ieșire 600mA SOT-23-6 subțire, TSOT-23-6
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LMR14206XMKX/NOPB Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Intrare (Max)
42V
Prod.
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
Serie
Tensiune - Ieșire (Max)
34V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Ieșire
Stare piesă
Activ
Frecvență - Comutare
1,25MHz
Funcție
retragere
Redresor sincron
Nu
Configurație ieșire
Pozitiv
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Topologie
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip ieșire
Pachet/cutie
Număr de ieșiri
1
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-THIN
Tensiune - Intrare (Min)
4,5V