LMK6HA15625ADLER
Numărul produsului DigiKey
296-LMK6HA15625ADLERTR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-LMK6HA15625ADLERCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-LMK6HA15625ADLERDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LMK6HA15625ADLER
Descriere
SILICONE OSC XO 156.2500MHZ HCSL
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
156.25 MHz XO (Standard) HCSL Oscilator 2,5V – 3,3V Standby (putere redusă) 6-VDFN
Categorie
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Prod.
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Serie
Lățime de bandă spectru extins
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
80mA
Valori nominale
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
6-VDFN
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
6-VSON (3,2x2,5)
Funcție
Standby (putere redusă)
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Ieșire
HCSL
Înălțime - Montat (Max)
0,039" (1,00mm)
Tensiune - Alimentare
2,5V – 3,3V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
13mA
Stabilitate frecvență
±25ppm