LMK6CE02500CDLFR
Numărul produsului DigiKey
296-LMK6CE02500CDLFRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-LMK6CE02500CDLFRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-LMK6CE02500CDLFRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LMK6CE02500CDLFR
Descriere
SILIC OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 MHz XO (Standard) LVCMOS Oscilator 2,5V – 3,3V Activare/dezactivare 4-VDFN
Categorie
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Prod.
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Serie
Lățime de bandă spectru extins
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
62mA
Valori nominale
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
4-VDFN
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-VSON (2,5x2)
Funcție
Activare/dezactivare
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Ieșire
LVCMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,039" (1,00mm)
Tensiune - Alimentare
2,5V – 3,3V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
56mA
Stabilitate frecvență
±25ppm